Polski GTA V

Jesteśmy razem od 2016-01-31

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-06 22:28:02

TypowyJacek
Gracz
Dołączył: 2016-03-03
Liczba postów: 6
WindowsChrome 48.0.2564.116

Skarga..

Witam,Chciałbym złożyć skargę na Gracha Sketch,Który regularnie przeszkadza Użytkownikom Serwera....dzisiaj zniszczył Wszystkie radiowozy policyjne,Powodując szkody i trudy,Po czym zaczął się z tego cieszyć jak małe dziecko...dzisiaj zakupił Również Paralizator,którym Mnie Trzyma  w miejscu (Mimo iż ma go nielegalnie),Powoduje on nienawisć na serwerze,przez którą Sprawiedzliwi gracze obrywają,Bardzo prosiłbym o zbanowanie tego "gracza",dla utrztmania porządku serwera...   


Mam Swiadków-takich jak m.in:WilsonHD,czy Kacper0426,Również Robinster...

Offline

#2 2016-03-06 22:47:03

Zxcv971
Gracz
Dołączył: 2016-02-15
Liczba postów: 9
WindowsChrome 48.0.2564.116

Odp: Skarga..

Czyli użytkownik TypowyJacek Twierdzi iż ja ,, Powoduje on nienawisć na serwerze,przez którą Sprawiedzliwi gracze obrywają . "  Jestem dosyć lubianym graczem tego serwera i nikomu nie zawadzam oprócz tym osobom WilsonHD , Kacper0426 , Robinster - Ta ,, święta trójca " Jest nie ogarnięta WilsonHD  Zabija z paralizatora jako SAPD Tak samo jak Jacek . Kacper0426 nawet nie widziałem tego gracze na serwie , Robinster który przeszkadza w RP i uważa że on wylatuje prze zemnie , trolluje i jest nie ogarnięty zresztą jak cała ta gromada . Apeluje do Użytkownika TypowyJacek o zaprzestranie psucia mi autorytetu na serwerze przez fałszywe skargi jak i powodowanie agresji u mnie i u innych graczy serwera . 


<<Zniszczenie radiowozów Policji >>
WilsonHD jak i TypowyJacek nie poradzili sobie z 1 graczem który chciał okupu za radiowozy policji , Okup wynosił 30 K , Policja mogła go spłacić wtedy bym nie wysadził tych radiowozów i bym odszedł z parkingu . Chciałbym dodać że ta 2 graczy wyzywa mnie , i prowokuje , Przesyła mi na PM Dziwne wiadomosci w sposób obrażający . TP sie do mnie i strzela z paralizatora zabijając mnie .

<<Posiadanie Paralizatora >>
Nabyłem go w sklepie przy Strefie 69 za moje pieniądze na serwerze . Słuzył mi do bronienia sie przed TypowymJackiem który zmienił sobie nick na ,,Gej"

<<Sprawiedliwi gracze prze zemnie obrywają >>
Jako gracz tego serwera chciałbym dodać iż nikomu nie PRZESZKADZAM , nie tp sie i nie zabijam , Staram się nie wtrącać do kogoś RP , Nie trolluje Handlingami  .
Myślę iż potwierdzą to chociaż tacy Użytkownicy jak : Adwokat , .Knife ,  TheShy , Paulinka ,  Arno , Romeq - Jest to część osób która może to potwierdzić .

<<Zabranie rangi Dla WilsonHD i TypowyJacek SAPD >>
Proszę o zabranie rangi dla tych 2 osób z powodu nie wypełniania obowiązków związanych z służbą w SAPD  jak i łamieniem regulaminu  , więcej napiszę w nadchodzącej Skardze na tych 2 graczy jeśli się nie ogarną. Nawet jeśli byście im nie zabrali rangi prosze o rozmowę z nimi .

Offline

#3 2016-03-06 23:16:12

Sh4Dow
HeadAdmin
Dołączył: 2016-01-31
Liczba postów: 54
WindowsChrome 48.0.2564.116

Odp: Skarga..

Brak wzoru

Zamykam


HeadAdmin

55fb177014d52c441e231a599e7f0ae3.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lamia - janger331 - leliga - deadearth - heartlessclan