Polski GTA V

Jesteśmy razem od 2016-01-31

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-18 19:19:56

SzymiQ
Admin
Dołączył: 2016-02-06
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 44.0

Rekrutacja do ASAPD - ON

FluxBB BBCode test

Wznawiamy rekrutacje do ASAPD. Powodzenia w pisaniu podań [dblpt]).



Wymagania:

1. Minimum 13 lat.
2. Podstawowe pojęcie odgrywania rozgrywki RP (RolePlay).
3. Ogarniętą ortografię.
4. Przede wszystkim uczciwość.
5. Staż na serwerze minimum 2 dni.

6.Wymagana mutacja.
7.Wymagany mikrofon.

Wzór:

Nick:
Login którym logujesz się na serwer:
Wiek:
Staż na serwerze:
Coś o sobie:
Dlaczego SAPD?:
Dlaczego to właśnie TY powinieneś dostać się do SAPD:
Doświadczenie w służbach porządkowych:
Czy przysięgasz NIGDY nie zdradzić Tajemnicy Mundurowej?:
Czy posiadasz mikrofon?
Polecam wspomnieć coś o omletach. Wtedy masz większe szanse na dostanie się do ASAPD.

Offline

#2 2016-03-11 21:03:08

TypowyJacek
Gracz
Dołączył: 2016-03-03
Liczba postów: 6
WindowsChrome 48.0.2564.116

Odp: Rekrutacja do ASAPD - ON

Na początku,Cos o mnie [dblpt])...
-Wiek:13lat (prawie 14...)

-Imię realne;Adrian (Nazwiska nie ujawnię,oczywiscie ;D)..

-Oczywiscie Posiadam,Bardzo dobrą ortografię,Mam dobre oceny z dyktand i wgl [dblpt]) ....

Staż-Od jakiegos Roku,gram na innych serwerach,Jako ochroniarz/policjant. [dblpt]) ..Ludzie mnie wyberali,ponieważ jestem Przywódczy,ale w dobrym znaczeniu tego słowa [dblpt]D....Znam zasady RolePlay,Jesli Gram z ogarniętymi graczami,To odwdzięczam się,za Dobrą Rozgrywkę,I szanuję ich tak samo jak wszyscy powinni siebie [dblpt])...

-Od ilu na serwerze?: Otóż na serwerze jestem prawie od początku jego istnienia (nie chcę kłamać ale było to ok.Tydzień po stworzeniu [dblpt]) )

Cos o sobie;ja osobiscie,Patrzę już het-het w moją przyszłosć,Już wybieram starać się dobry kierunek Studiów,Plany na przyszłosć i wgl... (Choć może nie powinienem [dblpt]o) ....Jeżeli chodzi o zainteresowania,to tak jak pisałem wczesniej,Gram bardzo dobrzę w piłke nożną na pozycji obrońcy [dblpt]),oraz uwielbiam grać w szachy.....

-Dlaczego SAPD?: Jest to Bardzo odpowiedzialna,Funkcja,Która myslę pasowałaby do mnie idealnie [dblpt])...Chciałbym mieć również satystafkcję,Z pilnowania Porządku,Oraz Wyciągania Normalnych graczy z opresji.No i czywiscie,utrzymać dobrę imię tego serwera..

Dlaczego TY Powinienes Się dostać do SAPD? ; Uważam,że Mógłbym wniesć,Dużo Dyscypliny,Oraz nauki Szacunku do pracy [dblpt]) ...Oczywiscie,Zawsze Byłbym gotowy do ratowania Mienia tego miejsca do Spotkania Graczy (Serwera) [dblpt]) ....

Czy zdradziłbys Tajemnicę Mundurową?:NIGDY,NIGDY,I JESZCZE Raz nigdy...Uważam,że nie dosć,że  jest to Haniebne,To Także  Świadczy to O Nieoodpowiedzialnosci Policjanta-Jest To Sekret,Którego warto trzymać w tajemnicy,Nawet za najwyższą cenę....

Ogółem:Byłbym zaszczycony,Posiadać Na sobie Mundur Policjanta,I Pracować w tak szczytnej frakcji..Jest to Naprawdę ekscytujące..

Login,Na który loguję się na serwer:PlackiBananowe

Obecny Nick:.|-->TypowyPlacek<--|.

Czy posiadam Mikrofon?:Oczywiscie,Że tak,Posiadam również Skype,oraz Team speak [dblpt]) ..

*Uwaga:Umiem bardzo dobrze/Perfekcyjnie Język Angielski..Może to się przydać do Rozwiązywania Problemów Policji z zagranicznymi Graczami [dblpt]) ...(zająłem 11 miejsce na olimpiadzie OgólnoPolskiej) + Przyjechałem do Polski dopiero w wieku 4 lat-Wczesniej mieszkałem w Chicago ...

-NIesamowicie Uwielbiam Omlety,No i oczywiscie mam nadzieję na Odpowiedz Dotyczącą Przyjęcia tej niezwykle Honorowej Pracy [dblpt])

Pozdrawiam!

Offline

#3 2016-03-11 22:42:40

SzymiQ
Admin
Dołączył: 2016-02-06
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 44.0

Odp: Rekrutacja do ASAPD - ON

@TypowyJacek - Z miejsca przyjmuję [dblpt]D.

Offline

#4 2016-03-11 23:31:40

Lucyfer
Gracz
Dołączył: 2016-03-08
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 48.0.2564.116

Odp: Rekrutacja do ASAPD - ON

Nick:Lucyfer.

Login którym logujesz się na serwer:Claire

Wiek:14

Staż na serwerze:Od czasów serwera Mentosa

Coś o sobie:

Co by tu o sobie powiedzieć,
Jestem Krystian, mam 14 lat i mieszkam w Legnicy, Dolnoślaskie

Chodze do 2 klasy mundurowej w prywatnym gimnazjum, gdy patrze na czyjąś ortografię w internecie i na serwerach to aż mnie oczy palą i mam ochote takich topić w zlewie (nie dosłownie xd)

I to był mój tekst o głebokim życiu... czy jaki uj.
Dlaczego SAPD?: SAPD to według mnie najlepsza frakcja na serwerach wszelkiej maści RP

Dlaczego to właśnie TY powinieneś dostać się do SAPD:Byłem już w SAPD na serwerze Mentosa więc swoje doświadczenie mam, oczywiście inni co byli w SAPD lub poprzednia administracja z tamtego serwera mnie kojarzy jak grałem w SAPD [dblpt]D

Doświadczenie w służbach porządkowych:Byłem już w SAPD na serwerze Mentosa (patrz wyżej)

Czy przysięgasz NIGDY nie zdradzić Tajemnicy Mundurowej?:Nigdy nie lubiałem coś komuś mówić tzn. "sprzedawać się"

Czy posiadasz mikrofon?:Posiadam mikrofon, nie mam jeszcze mutacji ale przyjdzie jeszcze na mnie czas, ale ze względu na tą mutacje wole sie nie odzywać bo brzmię jak jakiś kapiszon z 4-5 klasy podstawówki (chyba ze komuś to nie będzie przeszkadzało, niektórzy nie zwracają uwagi na głos)

Lubie Pla*ekhem* Omlety [dblpt])

Offline

#5 2016-03-13 00:57:49

Josh
Gracz
Dołączył: 2016-03-13
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 48.0.2564.116

Odp: Rekrutacja do ASAPD - ON

Login którym logujesz się na serwer:Josh
Wiek:13
Staż na serwerze:Od dluzszego czasu gram na innych serwerach jako policjant i chcialbym zostac nim na tym serwerze.
Coś o sobie:Bardzo lubie grac w koszykowke i jezdzic na rowerze.W przyszlosci chcialbym zostac policjantem.
Dlaczego SAPD?:Poniewaz jest to odpowiedzialna i ciekawa praca.Lubie pilnowac porzadku i nauczyc sie czegos nowego.
Dlaczego to właśnie TY powinieneś dostać się do SAPD:Uwazam ze moglbym uczyc innych tego samego czego ja potrafie robic i wniesc duzo dyscypliny.
Doświadczenie w służbach porządkowych:Do
Czy przysięgasz NIGDY nie zdradzić Tajemnicy Mundurowej?:NIGDY bym tego nie zrobil!Uwazam ze bylo by to bardzo niemile.
Czy posiadasz mikrofon?Oczywiscie  , ze tak.Posiadam tez Skype i TeamSpeak.

Wiadomość dodana po 05 min 54 s:
Nick:Josh
Login którym logujesz się na serwer:Josh
Wiek:13
Staż na serwerze:Od jakiegos czasu jestem policjantem na roznych serwerach.
Coś o sobie:Lubuie grac w koszykowke i jezdzic na nartach i na rowerze.Lubie takze angielski.
Dlaczego SAPD?:Poniewaz  lubie porzadek , dyscypline i pomaganie innym ludziom.
Dlaczego to właśnie TY powinieneś dostać się do SAPD:Poniewaz lubie uczyc innych tego co Ja umiem najlepiej i uczyc sie czegos od innych.Lubie takze dyscypline i porzadek.
Doświadczenie w służbach porządkowych:Jestem policjantem (dlugo) i umiem prawie wszystko co powinien wiedziec policjant.
Czy przysięgasz NIGDY nie zdradzić Tajemnicy Mundurowej?:Nigdy bym tego nie zrobil.Uwazam ze bylo by to niemile i haniebne.
Czy posiadasz mikrofon?Tak oczywiscie ,  ze go mam oraz Skype i TeamSpeak.

Wiadomość dodana po 19 h 41 min 46 s:
Login którym logujesz się na serwer:Krzysiek

Wiek:13

Staż na serwerze:Od dluzszego czasu gram na innych serwerach jako policjant i chcialbym zostac nim na tym serwerze.

Coś o sobie:Bardzo lubie grac w koszykowke i jezdzic na rowerze.W przyszlosci chcialbym zostac policjantem.

Dlaczego SAPD?:Poniewaz jest to odpowiedzialna i ciekawa praca.Lubie pilnowac porzadku i nauczyc sie czegos nowego.
Dlaczego to właśnie TY powinieneś dostać się do SAPD:Uwazam ze moglbym uczyc innych tego samego czego ja potrafie robic i wniesc duzo dyscypliny.
Doświadczenie w służbach porządkowych:Do
Czy przysięgasz NIGDY nie zdradzić Tajemnicy Mundurowej?:NIGDY bym tego nie zrobil!Uwazam ze bylo by to bardzo niemile.
Czy posiadasz mikrofon?Oczywiscie  , ze tak.Posiadam tez Skype i TeamSpeak.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
deadearth - heartlessclan - systemywizyjne - yourvirtuallife - leliga